Інформація про дебіторську та кредиторську заборгованість бюджетних установ Одеської області за станом на 01.02.2018 року

Дебіторська заборгованість бюджетних установ Одеської області по загальному фонду з початку року збільшилась на 0,4 млн. грн. та становить 1,7 млн. грн., з якої заборгованість по пільгах, субсидіях та допомозі установ соціального захисту та соціального забезпечення населення міст і районів області заборгованість становить 0,06 млн. грн.

Кредиторська заборгованість бюджетних установ області по загальному фонду з початку року  збільшилась на 22,9 млн. грн. та становить 609,5 млн. грн. 

У загальному обсязі кредиторської заборгованості найбільшу питому вагу становлять субсидії і поточні трансферти населенню, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів – 605,2 млн. грн., що на 27,3 млн. грн. більше ніж на початок року.

Станом на 01.02.2018 р. кредиторська заборгованість по заробітній платі з нарахуваннями утворилась по Овідіопольському району на суму 0,7 млн грн. Прострочена заборгованість відсутня.

По спеціальному фонду дебіторська заборгованість на 1 лютого поточного року збільшилась у порівнянні з початком року на 7,0 млн. грн. та становить 24,4 млн. грн., з якої по власних надходженнях бюджетних установ –4,4 млн. грн. та по видатках – 19,8  млн. грн., а саме по капітальних видатках.

Кредиторська заборгованість спеціального фонду зменшилась на 6,0 млн. грн. та  становить 10,5 млн. грн. З загальної суми по капітальних видатках – 1,1 млн. грн.

 

Додаток