Довідник фінансових органів області

Список фінансових органів територіальних громад Одеської області

з/п  

Назва територіальної громади

П.І.Б. начальника фінансового органу

БЕРЕЗІВСЬКИЙ РАЙОН

1.

Березівський р-н, Березівська міська громада

Доньченко  Олена Миколаївна

2.

Березівський р-н, Ширяївська селищна громада

Демідова Світлана Анатоліївна

3.

Березівський р-н, Раухівська селищна громада

В.о. Павліченко Сергій Олександрович

4.

Березівський р-н, Іванівська селищна громада

Бошкова Наталія Михайлівна

5.

Березівський р-н, Миколаївська селищна громада

Дяченко  Віктор Олегович

6.

Березівський р-н, Петровірівська сільська громада

Музиченко Тетяна Іванівна

7.

Березівський р-н, Андрієво-Іванівська сільська громада

Хатьор Олеся Вікторівна

8.

Березівський р-н, Великобуялицька сільська громада

Яциків Наталія Олександрівна

9.

Березівський р-н, Знам'янська сільська громада

Рогальська Олена Олександрівна

10.

Березівський р-н, Коноплянська сільська громада

Войтович  Ольга Семенівна

11.

Березівський р-н, Курісовська сільська громада

Кочмар Тетяна Володимирівна

12.

Березівський р-н, Новокальчевська сільська громада

Павлюк Олена Олександрівна

13.

Березівський р-н, Розквітівська сільська громада

Неделенчук Людмила Володимирівна

14.

Березівський р-н, Старомаяківська сільська громада

Павлікова Людмила Павлівна

15.

Березівський р-н, Стрюківська сільська громада

Доля Олексій Сергійович

16.

Березівський р-н, Чогодарівська сільська громада

Лавренюк Валентина Олександрівна

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОН

17.

Білгород-Дністровський р-н, Білгород-Дністровська міська громада

Задорожна Олена Юріївна

18.

Білгород-Дністровський р-н, Татарбунарська міська громада

Павліківська Наталія Гаврилівна 

19.

Білгород-Дністровський р-н, Саратська селищна громада

Небога  Ольга  Іванівна

20.

Білгород-Дністровський р-н, Сергіївська селищна громада

Бочкарьова Наталія Василівна

21.

Білгород-Дністровський р-н, Дивізійська сільська громада

Колесник Людмила Павлівна

22.

Білгород-Дністровський р-н, Кароліно-Бугазька сільська громада

Лисьонок Лариса Никифорівна

23.

Білгород-Дністровський р-н, Кулевчанська сільська громада

Серешехова Олена Василівна

24.

Білгород-Дністровський р-н, Лиманська сільська громада

Лященко Людмила Іванівна

25.

Білгород-Дністровський р-н, Маразліївська сільська громада

Флора Валентина Олександрівна

26.

Білгород-Дністровський р-н, Мологівська сільська громада

Челомбітко Ірина Павлівна

27.

Білгород-Дністровський р-н, Петропавлівська сільська громада

Дікусар Ліліан Іванович

28.

Білгород-Дністровський р-н, Плахтіївська сільська громада

Кічук Катерина  Василівна

29.

Білгород-Дністровський р-н, Старокозацька сільська громада

Біла Ірина Олександрівна

30

Білгород-Дністровський р-н, Тузлівська сільська громада

В.о. Кондратюк Денис Сергійович

31.

Білгород-Дністровський р-н, Успенівська сільська громада

Лускало Оксана Михайлівна

32.

Білгород-Дністровський р-н, Шабівська сільська громада

Вєлкова Людмила Олександрівна

БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОН

33.

Болградський р-н, Арцизька міська громада

Гринько Ірина Георгіївна

34.

Болградський р-н, Болградська міська громада

Вікол Світлана Вікторівна

35.

Болградський р-н, Бородінська селищна громада

Галинська Валентина Василівна

36.

Болградський р-н, Тарутинська селищна громада

Констандогло Марина Ферапонтівна

37.

Болградський р-н, Василівська сільська громада

Гежик Світлана Василівна

38.

Болградський р-н, Городненська сільська громада

Газібар Світлана Михайлівна

39.

Болградський р-н, Криничненська сільська громада

Маринова Євдокія Олександрівна

40.

Болградський р-н, Кубейська сільська громада

Кара Анна Христофорівна

41.

Болградський р-н, Павлівська сільська громада

Іовчева Світлана Сергіївна

42.

Болградський р-н, Теплицька сільська громада

Скіцян Надія Март’янівна

ІЗМАЇЛЬСЬКИЙ РАЙОН

43.

Ізмаїльський р-н, Ізмаїльська міська громада

Вербицька Тамара Василівна

44.

Ізмаїльський р-н, Ренійська міська громада

Карп Олена Яківна

45.

Ізмаїльський р-н, Вилківська міська громада

Мартіянова Наталія Григорівна

46.

Ізмаїльський р-н, Кілійська міська громада

Гарасим Тетяна Миколаївна

47.

Ізмаїльський р-н, Суворовська селищна громада

Артюх Катерина Михайлівна-

48.

Ізмаїльський р-н, Саф'янівська сільська громада

Стоілова Марина Миколаївна

ОДЕСЬКИЙ РАЙОН

49.

Одеська міська рада

Бедрега Світлана Миколаївна

50.

Одеський р-н, Теплодарська міська громада

Одарич Світлана Петрівна

51.

Одеський р-н, Чорноморська міська громада

Яковенко Ольга Миколаївна

52.

Одеський р-н, Южненська міська громада

Паскаль Людмила Володимирівна

53.

Одеський р-н, Біляївська міська громада

Ніколаєнко Наталія Олександрівна

54.

Одеський р-н, Авангардівська селищна громада

Михайличенко Тетяна Анатоліївна

55.

Одеський р-н, Великодолинська селищна громада

Осадчук Ірина Михайлівна

56.

Одеський р-н, Доброславська селищна громада

Задорожна Ольга Костянтинівна

57.

Одеський р-н, Овідіопольська селищна громада

Каранфілова Ірина Олексіївна

58.

Одеський р-н, Таїровська селищна громада

Буга Олена Миколаївна

59.

Одеський р-н, Чорноморська селищна громада

Малик Віта Анатоліївна

60.

Одеський р-н, Великодальницька сільська громада

Майструк Ольга Олександрівна

61.

Одеський р-н, Вигодянська сільська громада

 В.о. Маренченко Алла Василівна

62.

Одеський р-н, Визирська сільська громада

Сивак Наталія Степанівна

63.

Одеський р-н, Дальницька сільська громада

Сімоніді Ольга Вікторівна

64.

Одеський р-н, Дачненська сільська громада

Тарасова Оксана Валеріївна

65.

Одеський р-н, Красносільська сільська громада

Козлонюк Костянтин Михайлович

66.

Одеський р-н, Маяківська сільська громада

Сандуляк  Лариса Григорівна

67.

Одеський р-н, Нерубайська сільська громада

Катанджи Вікторія Леонідівна

68.

Одеський р-н, Усатівська сільська громада

Малаховська Олена Василівна

69.

Одеський р-н, Фонтанська сільська громада

Антонюк Ірина Віталіївна

70.

Одеський р-н, Яськівська сільська громада

Дерус Марина Вікторівна

ПОДІЛЬСЬКИЙ РАЙОН

71.

Подільський р-н, Подільська міська громада

Музичук Олена Валеріївна

72.

Подільський р-н, Балтська міська громада

Паламарчук Леся Віталіївна

73.

Подільський р-н, Ананьївська міська громада

Продан Андрій Олександрович

74.

Подільський р-н, Кодимська міська громада

Шевчук Людмила Миколаївна

75.

Подільський р-н, Зеленогірська селищна громада

Розгон Ірина Миколаївна

76.

Подільський р-н, Любашівська селищна громада

Вітвіцька  Олена Леонідівна

77.

Подільський р-н, Окнянська селищна громада

Паламарчук Ірина Вікторівна

78.

Подільський р-н, Савранська селищна громада

Колеблюк Алла Федорівна

79.

Подільський р-н, Долинська сільська громада

Балабан Микола Павлович

80.

Подільський р-н, Піщанська сільська громада

Боделан Олена Сергіївна

81.

Подільський р-н, Куяльницька сільська громада

Погоріла Ірина Анатоліївна

82.

Подільський р-н, Слобідська селищна громада

Рубанська Оксана Дмитрівна

РОЗДІЛЬНЯНСЬКИЙ РАЙОН

83.

Роздільнянський р-н, Роздільнянська міська громада

Журавель Катерина Сергіївна

84.

Роздільнянський р-н, Великоплосківська сільська громада

Петрейко  Олена  Миколаївна

85.

Роздільнянський р-н, Новоборисівська сільська громада

Порошенко Вікторія Геннадіївна

86.

Роздільнянський р-н, Степанівська сільська громада

Єльченко Світлана Дмитрівна

87.

Роздільнянський р-н, Великомихайлівська селищна громада

Шалай Катерина Юріївна

88.

Роздільнянський р-н, Затишанська селищна громада

Комад Ольга Миколаївна

89.

Роздільнянський р-н, Захарівська селищна громада

Садовник Оксана Миколаївна

90.

Роздільнянський р-н, Лиманська селищна громада

Платіка Микола Вікторович

91.

Роздільнянський р-н, Цебриківська селищна громада

Кощавцева Тетяна Володимирівна