02.03.2021

В Україні стартувала Урядова інформаційна кампанія EUКраїна

 

 

  В Україні розпочалася всеукраїнська роз’яснювально-інформаційна кампанія EUkraina за ініціативи Уряду, підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та спільно з проектом ЄС Association4U, яка розповідає про базові європейські цінності, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються в житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС.

Мета кампанії – підвищити обізнаність щодо переваг євроінтеграції, зробити підтримку євроінтеграції українцями свідомою, продемонструвати європейські цінності на прикладах щоденного життя українців.

Сьогодні євроінтеграція має сприйматися як щось життєве, просте, що стосується кожного з нас. Європейська інтеграція – це зближення України з Європейським Союзом як на рівні законів, так і на рівні правил та звичаїв, що існують у суспільстві. Її метою є вступ України до ЄС. Завданням інформаційної кампанії EUkraina є показ практичної вигоди, яку отримує кожний громадянин України від того, що країна починає жити за новими, високими стандартами. Євроинтеграційний процес є відображенням волі українського народу - переважна більшість українців підтримує вступ нашої країни до Європейського Союзу.

Підтримка євроінтеграції має стати частиною українського світогляду.  

Детальніше про урядову інформаційну кампанію EUkraina можна дізнатись за посиланням https://association4u.in.ua./