28.04.2015

29-а роковина аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2015 року у 29-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС представник Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації взяв участь у мітингу – реквіємі пам’яті жертв катастрофи.

Вшанувати світлу пам'ять загиблих героїв і мужність людей, які брали участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, прибули представники Одеської обласної державної адміністрації, обласної ради, міської ради, ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени сімей загиблих ліквідаторів.

В Одеській області статус ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС мають майже вісім тисяч осіб.

Присутні вшанували пам'ять загиблих внаслідок Чорнобильської трагедії хвилиною мовчання. Окрім представників влади слово взяли і учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вони згадувати ті страшні дні, своїх побратимів, які завідома знали, що ідуть на смерть, але не схибили і прийняли нерівний бій зі смертельною атомною стихією.

 У наших серцях завжди буде жити пам'ять про героїв, які ціною власного життя рятували майбутнє мільйонів людей і ми маємо з повагою відноситися до ветеранів – ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.