05.10.2021

Боротьба із COVID-19 та соціально-економічний розвиток: в Одеській ОДА відбулась онлайн-нарада з Офісом Президента

 Заступник керівника Офісу Президента України з регіональної політики Кирило Тимошенко провів онлайн-нараду з обласними державними адміністраціями.

Насамперед увагу приділили медицині. Під час наради обговорили заповнюваність ліжок та забезпечення їх киснем в лікарнях «першої хвилі», закупівлю обладнання для лікарень, які надають допомогу хворим на COVID-19, виплати медпрацівникам тощо.

Одеська облдержадміністрація доповіла заступникові керівника Офісу Президента про хід вакцинальної компанії, в тому числі серед працівників ОДА та РДА, а також педагогічного персоналу.

Учасники селекторної наради обговорили реалізацію програми Президента «Велике будівництво». Зокрема, йшлося про завершення будівництва шкіл, дитячих садочків, медичних закладів та об’єктів культурного і спортивного призначення.

До того ж Кирило Тимошенко приділив увагу початку реалізації соціального проєкту зі створення урбан-парків у кожному обласному центрі.

Зауважимо, що днями на Одещині відкрили перший подібний парк. У ньому є «шведська» стінка, комплекс турніків, сходинки, вільний простір, координаційна лінія тощо. Кожен елемент інфраструктури позначений спеціальним QR-кодом, який містить спортивні відеоуроки різного рівня складності.