03.08.2021

Депутати обласної ради розглядають проєкт рішення, підготовлений Департаментом фінансів

Обласний бюджет Одеської області на 2021 рік пропонується відкорегувати за підсумками І півріччя. Відповідний проєкт рішення на засіданнях постійних комісій обласної ради представляє Департамент фінансів Одеської ОДА.

«Доходну частину загального фонду обласного бюджету збільшено за рахунок перевиконання планових показників та отримання додаткових находжень. Водночас через невиконання планових показників від відчуження майна зменшено доходну частину спеціального фонду», — повідомила директор Департаменту фінансів Марина Зінченко на засіданні комісії з питань з питань міжрегіонального і міжнародного співробітництва.

В обговоренні проєкту рішення також взяв голова Одеської обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Сергій Гриневецький, який входить до складу цієї комісії.

За словами директора Департаменту, перевиконання планових показників пропонується спрямувати на розвиток фізичної культури і спорту, утримання соціальних установ, виконання окремих пунктів програм з охорони довкілля і туризму. Крім цього, передбачені кошти на проведення тендерних процедур та виготовлення проєктно-кошторисної документації за об’єктами «Великого будівництва-2022». 

Окрема увага у проєкті рішення приділена міжбюджетним трансфертам.

Зазначимо, проєкт рішення підготовлено з урахуванням висновків постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності від 13 липня 2021 року №15/1-1ПК. Після розгляду усіма постійними комісіями доопрацьований проєкт буде запропоновано до ухвалення на черговій сесії цього місяця.