01.10.2021

Директор Департаменту фінансів Марина Зінченко приєдналась до всеукраїнської селекторної наради з питань «Великого будівництва»

Міністр розвитку громад та території Олексій Чернишов провів онлайн-нараду із головами облдержадміністрацій. Він виділив регіони, які найбільш ефективно працюють в рамках програми «Велике будівництво».

«Хочеться подякувати п’ятьом областям за дотримання своїх обіцянок за строком – це Одеська, Волинська, Івано-Франківська, Києвська та Харківська. Дякую, що завершили те, що ми планували», - сказав Олексій Чернишов.

Як показано на слайді, найбільша готовність об’єктів у сфері освіти, на другому місці – медицина. Однак вимогою Уряду є завершення робіт та введення в експлуатацію до кінця 2021 року якомога більшої кількості таких об’єктів. Міністр розвитку громад наголосив, що наступного року проєктів у рамках «Великого будівництва» буде більше.

Також Міністр Чернишов звернув увагу учасників селекторної наради на необхідність в рамках реалізації «Великого будівництва» 100% використання коштів з державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).