05.10.2015

Електронні закупівлі товарів

 

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 року №501-р «Про реалізацію пілотного проекту щодо впровадження процедури електронних закупівель товарів»  та розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 29.09.2015 року №620/А-2015,    1 жовтня  2015 року у Департаменті фінансів Одеської обласної державної адміністрації відбулося засідання тендерного комітету Департаменту фінансів за участю радника  голови Одеської обласної державної адміністрації Марії Гайдар та представників       засобів масової інформації щодо проведення вперше в Одеській області процедури  електронних закупівель в системі Prozorro,  на якому    оголошено  допорогову процедуру закупівлі бензину, картриджів та продовження дії ліцензії на антивірус.

Як наголосила Марія Гайдар: наше  завдання  – створити   систему закупівель, при якій  корупція буде дорівнюватись нулю.

Процедура  електронних закупівель побудована таким чином, щоб забезпечити прозорість процесу державних закупівель і створити механізми боротьби з корупцією. Економія бюджетних витрат через створення або розширення реальної конкуренції - пріоритетний крок у поточних економічних і соціальних умовах. До того ж держзамовлення - це великий ринок, який може сприяти розвитку середнього бізнесу, що вкрай важливо для розвитку економіки країни.

Це перший крок,  який дозволяє зробити більш  відкритим  та прозорим процес  закупівлі бюджетними установами товарів, робіт та послуг за державні кошти.