14.09.2021

На апаратній нараді 14.09.21.

На апаратній нараді 14.09.21.

Про стан залучення цільових коштів для соціально-економічного розвитку Одеської області за рахунок коштів субвенцій державного бюджету та коштів, передбачених для реалізації завдань і заходів державних програм

У доповіді директора Департаменту фінансів Одеської ОДА Марини Анатоліївни Зінченко йшлося про те, що структурні підрозділи ОДА вже провели певну роботу, залучивши кошти на 06.09.2021 р. на суму 5 451, 5 млн. гр., та відпрацювали 32 програми для Одеської області із 65 загальнодержавних програм і заходів, які можливо залучити на розвиток Одеської області. До того ж, як підкреслила доповідач, здійснюється відпрацювання ще 18 бюджетних програм з Міністерствами, і то решта (15 програм) лишилася для можливого відпрацювання.

Марина Анатоліївна навела дані про розподіл затверджених для області програм та заходів за галузевою засадою, назвала Департаменти, які спрацювали найкраще (наприклад, Департамент соціальної та сімейної політики затвердив     7 програм із 9, Департамент систем життєзабезпечення – 5 програм із 7 тощо), а також зазначила, на які програми ще не визначено спрямування коштів (Фонд Президента України з підтримки освіти, науки та спорту; Загальнодержавні заходи у сфері освіти; Вища освіта, енергоефективність та сталий розвиток)

«Для отримання коштів на розвиток Одеської області, – наголосила Директор, – докладено багато зусиль, тому наше завдання сьогодні полягає в тому, щоб ефективно освоїти наявні кошти, тобто активізувати проведення тендерних процедур, укладання договорів, розрахунків з постачальниками».

На завершення доповідач визначила доручення (завдання) для структурних підрозділів облдержадміністрації з питання цільового та ефективного використання коштів державного бюджету до кінця бюджетного року.

Довідка

Презентація