12.02.2015

Нарада «Реформа міжбюджетних відносин – стратегія та перспективи розвитку»

10 лютого  2015 року заступник директора Департаменту фінансів – начальник управління доходів та економічного аналізу Одеської обласної державної адміністрації Грищенко О.Г. взяла участь у нараді з директорами Департаментів фінансів інших областей, яка була організована Міністерством фінансів України на тему «Реформа міжбюджетних відносин – стратегія та перспективи розвитку».

На нараду також були запрошені представники секретаріату Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, помічники народних депутатів та Асоціації міст України.

Нараду розпочав заступник Міністра фінансів Матвійчук В.М. Він звернув увагу на необхідність, вчасність та актуальність проведених змін законодавства. Представники провідних Департаментів Міністерства фінансів коротко освітили суть прийнятих змін, після чого учасники наради взяли участь в активній дискусії з проблемних питань стосовно змін законодавства.

Всі учасники наради надали пропозиції Міністерству фінансів щодо внесення змін до законодавства для подальшого їх відпрацювання в Кабінеті Міністрів та комітетах Верховної Ради України