30.06.2015

Нарада з питань надходження до бюджету митних платежів

25 червня поточного року Департамент фінансів Одеської обласної державної адміністрації ініціював проведення наради з питань надходження до бюджету митних платежів та обговорення ситуації зарахування до обласного бюджету Одеської області 50% від перевиконання планового обсягу митних платежів.

Підставою для проведення заходу стала заява Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка під час наради в Державній фіскальній службі України щодо проведення експерименту в Одеській області. Ідеєю експерименту є відрахування Одеській області половини (50 відсотків) від перевиконання надходжень від роботи регіональної митниці. Кошти мають піти на будівництво та реконструкцію траси Одеса – Рені.

На нараді були присутні помічники голови Одеської обласної державної адміністрації, керівники Департаменту економічного розвитку та торгівлі Одеської обласної державної адміністрації, Головного управління ДФС в Одеській області, митного посту «Одеса – енергетичний» Енергетичної митниці ДФС.

Так, для прикладу: Станом на 01.06.2015 року перевиконання плану по митним платежам становить 506  млн.грн., відповідно 50% суми – 253  млн.грн.

Для отримання можливості надходження зазначених коштів в бюджет Одеської області учасникам наради було надано відповідні доручення щодо відпрацювання обговореного питання.

Слід зазначити, що  серед першочергових ініціатив голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі є вирішення проблеми стану доріг Одеси та Одеської області, серед них і будівництво та реконструкції траси Одеса – Рені.