22.02.2021

Новини на 19 лютого 2021 року

             Члени постійної комісії з питань освіти, науки, молодіжної політики, спорту, культури та туризму Одеської обласної ради пропонують запровадити у закладах середньої освіти обов’язковий окремий предмет — «Фінансова грамотність».

 

«Зараз гостро стоїть питання виховання у дітей вміння свідомо користуватись грошима, громадської відповідальності щодо обов’язковості сплати податків, а ще — розуміння, куди і на що йдуть сплачені кошти», — підкреслила голова комісії Марина Зінченко (директор Департаменту фінансі Одеської обласної державної адміністрації) .

 

За її словами, фінансова грамотність стане запорукою успішності школярів у дорослому житті та, як наслідок, сприятиме розвитку держави в цілому. В окремих закладах уроки фінансової грамотності проводяться вже на умовах факультативу, однак це має епізодичний характер.

Для того аби предмет став обов’язковим, необхідна підтримка Верховної Ради та Кабінету Міністрів України. Члени комісії підготували відповідне звернення від обласної ради та пропонують колегам підтримати його під час сесії облради 19 лютого поточного року