30.05.2019

Новини на 30 травня 2019 року

29 травня 2019 року заступник директора Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації – начальник управління доходів Грищенко О.Г. прийняла участь у роботі Круглого столу за темою: «Місцеві бюджети та перспективи поглиблення фінансової децентралізації в Україні», який проводився Одеським національним економічним університетом та виступила з доповіддю на тему : «Практичні аспекти децентралізації місцевих бюджетів».

В роботі Круглого столу також приймали участь начальник Південного офісу Держаудитслужби Муратов О.С, заступник директора Департаменту фінансів Одеської міської ради Жирова І.В., начальник управління міжбюджетних відносин та видатків місцевих бюджетів Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області Вадатурська Г.І.

Під час роботи Круглого столу акцентувалась увага на те, що без реформування районного рівня неможливо якісно реалізовувати процес децентралізації, формування спроможних громад та продовжити реформу місцевого самоврядування.

Обговорювались проблемні питання щодо вдосконалення законодавства в сфері децентралізації та територіального устрою держави.