24.12.2014

Привітання маленьких вихованців притулку «Надія»

Щорічно всі діти з нетерпінням чекають на зимові свята, аби насолодитись радісною метушнею біля ялинки, соковитими помаранчевими мандаринами й неочікуваними подарунками під подушкою. Проте є такі, кого не приголублять ласкаві батьківські руки й не нагородять за хорошу поведінку протягом навчального року. Але ж хіба це справедливо?!

Наші маленькі громадяни, з нелегкою долею повністю заслуговують на маленьке диво – вирішили працівники Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації, і цьогоріч, як завжди, навідались у село Троїцьке Біляївського району, де привітали маленьких вихованців притулку «Надія». Діти – це наше майбутнє, наш обов’язок – допомогти їм знайти себе, навчити їх добра і людяності. Саме для цього на День Святого Миколая Чудотворця  небайдужі  фінансисти потішили малечу подарунками, що турботливо обирались для кожного.  Що може бути краще карих чи блакитних оченят, сповнених вдячністю?

Марина Анатоліївна Зінченко, депутат обласної ради від Біляївського району, немов хрещена мати кожного, не перестає хвилюватись за щоденні кроки своїх підопічних. Допомога в облаштуванні притулку надається повсякчас, аби там панували лише спокій, любов та злагода, аби дітям було зручно, комфортно і затишно, щоб вони відчували – мене люблять, я потрібен! Від таких зустрічей перехоплює дух і стискається серце, і розумієш, що саме заради цього варто жити.