20.03.2013

Публічне представлення інформації про виконання місцевих бюджетів.

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України  до 20 березня,  року що настає за звітним, здійснюється публічне представлення інформації про виконання місцевих бюджетів.

    Планом роботи  Одеської обласної державної адміністрації на             1 квартал 2013 року  також передбачено у березні місяці публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2013 рік.

 

  Здійснені заходи з виконання:

 

1. 22 лютого   2013 року    начальник Одеського головного фінансового управління обласної державної адміністрації Зінченко М.А. доповідала на колегії обласної державної адміністрації  з  питання  „Про  виконання обласного бюджету та бюджету Одеської області за  2012рік” .

 

2. 28 лютого 2013 року в  газеті «Одесские известия» опублікована інформація про виконання обласного бюджету Одеської області за 2012 рік.

 

3. 19 березня 2013 року начальник Одеського головного фінансового управління обласної державної адміністрації Зінченко М.А.  провела прес-конференцію з представниками  засобів масової інформації щодо публічного  представлення звіту  про виконання обласного бюджету та бюджету Одеської області за 2012 рік та надала відповіді на ряд запитань ( Одеська обласна державна телерадіокомпанія, телекомпанія «АТВ», газета «Вечерняя Одесса», «Одесская жизнь»,   ІА «Контекст-Причорномор`є», ІА «Репортер», АРТ, УТВ  телеканал «Медіа-холдінг»( прес – реліз додається ).