09.11.2021

Селекторна нарада з представниками райдержадміністрацій, райрад та головами ОТГ

На чолі з головою Одеської обласної державної адміністрації Сергієм Гриневецьким відбулась селекторна нарада з представниками райдержадміністрацій, райрад та головами ОТГ.

Перше порушене питання стосувалось пасажирських перевезень: 02 жовтня 2021 року набрали чинність зміни до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт» щодо організації перевезення пасажирів. Т.в.о. директора Департаменту морегосподарського комплексу, транспортної інфраструктури та зв’язку облдержадміністрації Олександр Гайдук доповів, що згідно із цими змінами районні державні адміністрації втратили повноваження щодо забезпечення організації пасажирських перевезень. Тепер це покладається на виконавчий орган ради, що представляє інтереси відповідної територіальної громади та на обласну державну адміністрацію. Подробиці можете переглянути на фото.

 Учасникам наради доповіли про епідеміологічну ситуацію в області та про хід вакцинальної компанії.

Зауважимо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.09.2021 №1027 «Про виділення коштів для забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2» для Одеської області передбачено 14 млн грн, за рахунок яких планується закупити кріоциліндри для 7 закладів першої хвилі.

До того ж, згідно з Програмою Президента України «Велике Будівництво» відбулась реконструкція 12 приймальних відділень в «опорних» закладах охорони здоров’я. За програмою «Доступна медицина»:

- побудовано 17 нових амбулаторій та реконструйовано 49 амбулаторій;

- проведено капітальних ремонтів на суму 6,6 млн грн;

- придбано 197 комп’ютерів для здійснення телемедицини та 95 автомобілів;

- закуплено медичного обладнання на суму 6 200 00,0 грн,

- придбано 130 автомобілів швидкої медичної допомоги.

 За рахунок обласного бюджету в рамках цільової програми «Здоров’я Одещини на 2021-2023 роки» на поточний рік було передбачено 10 123 500,00 грн на закупівлю  та придбання для закладів охорони здоров’я лікарських препаратів, виробів медичного призначення, засобів індивідуального захисту працівників, дезінфекційних засобів та тест-систем для виявлення COVID-19.