03.02.2015

Селекторна нарада

31 січня 2015 року віце-прем’єр-міністром України Кириленком В.А. разом з представниками Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства інфраструктури України  проведено селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій та керівниками структурних підрозділів обласних державних адміністрацій з питань організації передачі закладів охорони здоров'я Укрзалізниці на фінансування місцевим бюджетам за рахунок коштів субвенції.

Від Одеської області у нараді взяли участь Калинчук С.В., заступник голови Одеської обласної державної адміністрації, Полясний В.О., начальник управління охорони здоров’я  Одеської обласної державної адміністрації, Грищенко О.Г., заступник директора Департаменту фінансів – начальник управління доходів та економічного аналізу Одеської обласної державної адміністрації.

В Одеській області своєчасно розпочато фінансування закладів охорони здоров’я Укрзалізниці за рахунок місцевих бюджетів. З восьми закладів, які передано на місцевий рівень від Укрзалізниці, по трьох - вже виплачено заробітну плату працівникам за січень. Працівники ще п’ятьох закладів отримають зарплату у перших числах лютого.

В цілому кількість працівників медичних установ, що будуть фінансуватись з місцевого бюджету, складає 1811 осіб. Одночасно із забезпеченням захищених видатків по зазначених установах проводиться інвентаризація майна цих медичних закладів для забезпечення їх подальшої та вчасної передачі в комунальну власність