12.03.2015

Сесія обласної ради

6 березня поточного року директор Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації Зінченко М.А. прийняла участь у роботі сесії обласної ради з наступних питань:

 

I. Про звіт обласної державної адміністрації про виконання обласного бюджету Одеської області за 2014 рік.

 

Під час доповіді Зінченко М.А. сформулювала основні позиції  виконання обласного бюджету. Доходи обласного бюджету за минулий рік виконані на 100,1% та склали 5 504,1 млн.грн., що на 789,9 млн.грн. більше ніж у 2013 році. Обласний бюджет формувався за рахунок джерел 27 податків і зборів, при цьому, основним бюджетоутворюючим джерелом є ПДФО, питома вага якого становить 91,9%. Забезпечено виконання 17 джерел, які становлять 97,7% власних доходів обласного бюджету. Повністю забезпечені видатки на захищені статті, заробітну плату, енергоносії. Заборгованість по зазначених статтях видатків відсутня. 

 

II. Про внесення змін до рішення обласної ради від 21 січня 2015 року №1297-VI «Про обласний бюджет Одеської області на 2015 рік».

Прийняті зміни пов’язані із розподіленням видатків за наступними напрямами:

  • соціально спрямовані невідкладні  регіональні програми:

-         підтримка військовослужбовців, які залученні до проведення антитерористичної операції на Сході України та їх сімей;

-         забезпечення громадської безпеки, посилення захисту населення, правопорядку, протидії злочинності;

-         обласна цільова програма підтримки малозабезпечених верств населення;

-         надання стипендії інвалідам – військовослужбовцям, які брали участь у проведенні анти терористичної операції на Сході України.

  •  розподіл бюджету розвитку на капітальні вкладення та інвестиційні проекти:

-         необхідність ремонту доріг загального користування;

-         дорожнє господарство.

Запропоновані зміни дозволять на крок наблизити вирішення поставлених Урядом завдань щодо покращення якості соціальних послуг, які надаються населенню області і особливо незахищеним верствам населення та покращити стан доріг області.