04.08.2021

Соціально-економічний розвиток та вакцинальна кампанія: Марина Зінченко долучилась до онлайн-наради з Офісом Президента

Голова Одеської облдержадміністрації Сергій Гриневецький та його заступники взяли участь у черговій селекторній онлайн-нараді, яку провели заступник керівника Офісу Президента України з регіональної політики Кирило Тимошенко та Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Разом із колегами з інших структурних підрозділів облдержадміністрації на нараді також була присутня директор Департаменту фінансів Марина Зінченко.

«Під час наради було розглянуто актуальні питання соціально-економічного розвитку, що є предметом постійного обговорення з Офісом Президента України та перебувають на постійному контролі керівництва держави», — зазначає пресслужба ОДА. 

Насамперед увагу було приділено пріоритетним завданням у сфері медицини, що пов’язані з усуненням негативних наслідків коронавірусної інфекції COVID-19 та запобіганням її подальшому розповсюдженню.

Міністр охорони здоров’я України наголосив, що вакцинування – це не тільки загальнодержавна справа, але й особиста відповідальність кожного. Напередодні нового навчального року вкрай важливо прискорити та оптимізувати процес щеплення педагогів, а також інших працівників навчальних закладів.

Також учасники селекторної наради обговорили реалізацію програми Президента «Велике будівництво» та розвиток транспортної інфраструктури. Зокрема йшлось про завершення процедур введення в експлуатацію приймальних відділень опорних медичних закладів, ремонт місцевих автомобільних доріг загального призначення, а також зведення вагово-габаритних комплексів, що є актуальним у період сезонного збору врожаю та його транспортування в умовах нинішнього температурного режиму.