10.12.2013

Спільне засідання Координаційної ради

5 грудня   2013  року під головуванням   голови обласної державної адміністрації  М.Л.Скорика Департаментом фінансів Одеської обласної державної адміністрації  ініційовано проведення спільного засідання  Координаційної ради по забезпеченню надходжень до місцевих бюджетів області та здійснення оперативного аналізу надходжень до державного бюджету від Одеської області, та Комісії з врегулювання проблемних питань у сфері земельних відносин та наповнення місцевих бюджетів від плати за землю та продажу земельних ділянок.

У засіданні взяли участь:

-  голови  міст обласного значення  та районних державних адміністрацій;

- члени координаційної ради та земельної комісії,  у т.ч.:

      -  представники фіскальних органів;

      -  представники силових структур

 

На засіданні розглядались наступні питання:

              1. Про хід  виконання і наповнення  місцевих бюджетів та перспективи виконання планових показників за 2013 рік. 

            1.1. Про вжиття заходів щодо наповнення доходної частини  місцевих бюджетів та забезпечення виконання планових призначень основних бюджетоутворюючих платежів, які контролюються податковими органами.

          1.2. Організація роботи щодо впорядкування земельних відносин з метою збільшення надходжень до місцевих бюджетів Одеської області та визначення проблемних питань використання потенціалу земельного фонду області.

         1.3. Про стан виконання бюджетів міст Одеси, Ізмаїла, Білгорода –Дністровського.

  1.4. Про стан надходження за січень-листопад 2013 року до обласного бюджету плати за ліцензії на певні види господарської діяльності та перспективи виконання річних планових показників.

          1.5. Про надходження у 2013 році до обласного бюджету податку  на прибуток підприємств комунальної власності та частини прибутку.