30.04.2015

Співбесіди з питань формування спроможних територіальних громад Одеської області.

29 квітня поточного року представники Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації взяли участь у заключному етапі співбесід під головуванням заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації з представниками районів Одеської області з питань формування спроможних територіальних громад Одеської області.

За підсумками співбесід отримано та враховано пропозиції усіх територіальних громад Одеської області. В свою чергу представникам районів Одеської області було надано конкретні рекомендації, виконання яких забезпечить формування спроможних об’єднаних територіальних громад.

Робоча група Одеської обласної державної адміністрації приступила до розробки перспективного плану формування територій громад Одеської області відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» від 5 лютого 2015 року № 157-VIII.

На даному етапі дуже важлива підтримка та ініціатива громадян у процесах, які проходять для об’єднання територіальних громад. Найголовніше у цьому – активність на місцях.