10.04.2015

Світло Великодньої "Надії"

Українці відчайдушно прагнуть змін, намагаються змінити як оточуюче їх середовище, так і самих себе, аби спрямувати своє життя в нове русло, і стати нарешті людиною, з європейським баченням світу. Мета ця надзвичайно шляхетна, але, на жаль, вщент розбивається об мури нашого буденного існування.

Сьогодні в Україні спостерігається постійне збільшення кількості дітей, позбавлених батьківського піклування. Опіка та захист дітей, котрі потребують такої допомоги, є надзвичайно важливим питанням у нашій державі, публічне обговорення застосування в Україні патронату над дітьми, визначення місця останнього в системі забезпечення прав дитини та подальше вдосконалення цього механізму набувають дедалі більшого значення в контексті закріплення його основ на законодавчому рівні й відповідного втілення їх на практиці.

Надзвичайно важливою є небайдужість до дитячих потреб посадовців, які чітко пам`ятають, навіщо прийшли до влади, й щиросердно і відкрито допомагають маленьким громадянам нашої країни.

Напередодні Великодня Зінченко М.А., депутат обласної ради від Біляївського району, навідалась до своїх маленьких друзів в село Троїцьке Біляївського району, де привітала вихованців притулку «Надія» з грядущим чудом Христового Воскресіння. Солодкі ласощі, духмяні, м`які і такі смачнючі пасочки, а ще величезна кількість іграшок для спортивних занять та ігор на свіжому повітрі – все це запорука щасливого святкування і нових емоцій.

В день Великого християнського свята ми відкриваємо Богові свої душі, і свято віримо, і сподіваємось, що все буде добре. Захоплюючись самопожертвою Ісуса Христа, ми стаємо ближчими до Бога і розуміємо, добро, обов`язково восторжествує. Любов і піклування дорослих допоможуть зростити маленьким ангеликам свої крильця, щоб в своє майбутнє вони крокували завзято і впевнено.