02.08.2021

У селі Ставрове завершується будівництво нової школи

Відкриття нової школи у селі Ставрове Подільського району заплановано на перше вересня цього року. Наразі готовність об’єкту, замовником будівництва якого виступає Департамент фінансів Одеської обласної державної адміністрації, оцінюється на рівні 99%.

У межах проєкту в освітньому закладі встановили пожежні резервуари, артезіанську свердловину з водонапірною баштою, а також зовнішні та внутрішні мережі енергопостачання та водопостачання. Окрім цього, завершується виконання робіт із благоустрою території та будівництво шкільного стадіону.

«Школа у селі Ставрове, що на Одещині, — відомий довгобуд, якому вже 13 років! Наразі будівництво закладу завершується, і це — супер новина. Адже історія тягнулася з 2007! Через неякісну підготовку проєктно-кошторисної документації, постійну зміну підрядників та, зрештою, – замороження будівництва. Завдяки Програмі Президента «Велике будівництво» та злагодженій роботі Одеської ОДА будівельні роботи у закладі відновили. І вже з першого вересня 250 дітей зможуть навчатися у новій, сучасній та комфортній школі», — цитує Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова пресслужба Мінрегіону.

Нагадаємо, заклад будується за кошти Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету у межах Програми Президента «Велике будівництво».