06.08.2021

У запропонованих змінах до обласного бюджету передбачено розподіл видатків за рахунок міжбюджетних трансфертів

Внесення змін до обласного бюджету обумовлено, зокрема, необхідністю освоїти кошти трьох субвенцій з державного бюджету, що надійшли до Одещини. Про це доповіла директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Марина Зінченко 5 серпня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, запобігання надзвичайним ситуаціям та ліквідації їх наслідків.

Йдеться про виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для сімей осіб, визначених абзацами 5-8 пункту 1 статті 10 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", для осіб з інвалідністю I-II групи, яка настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

Крім цього, збільшено субвенцію з державного бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної середньої освіти «Нова українська школа».

«Дві громади — Татарбунарська і Чорноморська — також надали співфінансування на утримання закладів професійно-технічної освіти у сумі 750 тисяч гривень», — зазначила Марина Зінченко.

Депутати взяли інформацію до відома та рекомендували проєкт рішення до розгляду на черговій сесії обласної ради.

Нагадаємо, що перевиконання планових показників бюджету запропоновано спрямувати на розвиток фізичної культури і спорту, утримання соціальних установ, виконання окремих пунктів програм з охорони довкілля і туризму. Також передбачені кошти на проведення тендерних процедур та виготовлення проєктно-кошторисної документації за об’єктами «Великого будівництва-2022». 

Більше інформації про проєкт рішення обласної ради „Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 грудня 2020 року № 43-VIІІ «Про обласний бюджет Одеської області на 2021 рік» читайте у нашій стрічці новин.