20.10.2021

Відбулась постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності

Директор Департаменту фінансів ООДА Марина Зінченко доповіла присутнім щодо проєкту-розпорядження. Було враховано збільшення обсягу субвенції з Державного бюджету  місцевим бюджетам для здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров'я на суму 14 млн  грн, що будуть використані  для забезпечення киснем ліжкового фонду закладів охорони  здоров’я, які надають стаціонарну  медичну допомогу  пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID -19.

Крім того, задля забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету збільшили видатки споживання загального фонду на суму 1 332 395 грн та  здійснили  розподіл.

Департамент фінансів отримав 7 листів від депутатів обласної ради із пропозиціями щодо перерозподілу коштів. Марина Зінченко зауважила: інтереси кожного були враховані!

Члени постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності одностайно підтримали запропонований проєкт-розпорядження.