20.12.2013

В день Святого Миколая

Село Троїцьке Біляївського району, зустрічь з вихованцями  притулку для неповнолітніх дітей  «Надія»

Село Троїцьке Біляївського району, зустрічь з вихованцями  притулку для неповнолітніх дітей  «Надія»

Село Троїцьке Біляївського району, зустрічь з вихованцями  притулку для неповнолітніх дітей  «Надія»

Чи замислюються дорослі про те, що переживають діти, які перебувають у дитячому будинку чи притулку для неповнолітніх? Вони позбавлені того, що робить людину реально щасливою, як у дитинстві , так і в дорослому житті: упевненості у тому, що ти любий і потрібен.

            Це добре розуміють працівники Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації, які майже три роки відвідують село Троїцьке Біляївського району, де зустрічаються з вихованцями  Біляївського районного притулку для неповнолітніх дітей  «Надія», аби показати дітям, що вони не самотні, що вони є частиною суспільства. Завдяки небайдужості директора Департаменту фінансів Марини Зінченко, яка є депутатом обласної ради від Біляївського району, такі зустрічі відбуваються досить часто  та постійно надається  всіляка допомога. 

За ці роки притулок перетворився у затишний будинок, де зігрівають своєю турботою та відроджують надію на щасливе життя. Дорога до «Надії» добре знайома людям з щирим серцем: шефи, підприємці, прості мешканці  доклали чимало зусиль, щоб людська турбота відчувалась у всьому. Очі радіють новому фасаду , зробленому ремонту приміщень, житлових кімнат, господарському блоку та  відновленому  дитячому майданчику .

Сьогодні  у не по зимовому сонячний день до своїх підшефних приїхали фінансисти,  щоб поздоровити з улюбленим святом всіх дітей - днем Святого Миколая Чудотворця. 20 вихованців притулку отримали подарунки від Святого Миколая, які їм турботливо передали шефи. Крім солодощів та цукерок, діти отримали розвиваючи ігри, аби мати можливість   цікаво та весело проводити вільний час. Вдячні діти підготували своїм шефам святковий концерт. Це не остання зустріч у цьому році, бо турботливі шефи поздоровляють своїх підшефних з усіма святами. Незабаром Новий рік... Отже, до нової  зустрічі, любі діти, ви не самотні!