23.08.2021

В Одесі 23 серпня замайорів найбільший прапор в регіоні

Голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький підняв прапор на найвищий флагшток у регіоні, який збудовано у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» на вулиці Центральний аеропорт, 2.

 Синьо-жовтий стяг – найбільший в області: його розміри 6 на 8 метрів. Висота флагштоку сягає 50 метрів.

 «Флагшток споруджений на символічному місці – на центральній площі аеропорту «Одеса», який є повітряними воротами не лише Одеської області, а й усього півдня країни. Відтепер Державний прапор України буде видно зі всіх під’їзних шляхів до аеропорту «Одеса» і удень, і вночі. І я хочу, щоб цей великий Державний прапор України майорів в чистому небі, під яскравим сонцем, над квітучою, родючою землею незрівнянної Одещини», – сказав 23 серпня на церемонії підняття у День Державного прапора України голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький. 

 Зі світом також усіх мешканців регіону привітала директор Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації Марина Зінченко.

 «Вітаю з Днем Державного прапора України! Символ, що об’єднує нас та мотивує крізь покоління. Адже ми точно знаємо, що у розбудові країни немає неважливих справ. Вчинки кожного мають значення! Хочу від щирого серця побажати вам здійснення найзаповітніших мрій, а всій незалежній Україні — миру, добра і перемог під синьо-жовтим прапором», — зазначила Марина Зінченко.