02.06.2016

Заходи за участью спеціалістів Департаменту фінансів

1 червня  2016  року  у за участю спеціалістів Департаменті фінансів Одеської обласної державної адміністрації  відбулися наступні заходи:

 

         1. До Міжнародного дня захисту дітей  працівники Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації  привітали  вихованців  Біляївського районного притулку для неповнолітніх дітей «Надія» з цим чудовим святом. Крім солодких подарунків вихованці притулку отримали спортивні комплекти для ігор на свіжому повітрі. Шефи з Департаменту фінансів розуміють, що увага до  таких дітей  - це запорука   щасливого святкування  ними  дитячого  свята і отримання  нових  позитивних емоцій. Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослу опіку й увагу, турботу, любов, захист і постійну підтримку. Ми люди і зовсім нелюдяно відмовляти нашим дітям у всьому цьому.

 2. У рамках семінару з керівниками та спеціалістами бухгалтерських служб структурних підрозділів  обласної та районних  державних  адміністрацій Одеської області,  який проводився в Одеському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на тему:  «Бюджетно-податкова політика. Питання ведення бухгалтерського обліку, фінансової діяльності», у тематичній зустрічі  з ними прийняла участь  головний бухгалтер Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації            Худик С.М.  Під час зустрічі  Худик С.М. надавала роз’яснення щодо застосування норм і положень оплати праці державних службовців в умовах прийняття нового Закону України «Про державну службу».