05.02.2015

Заходи

4 лютого 2015 року працівники Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації взяли участь у ряді заходів:

 

1)      Директор Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації Зінченко М.А. та заступник директора Департаменту фінансів - начальник управління доходів та економічного аналізу Грищенко О.Г. взяли участь у засіданні круглого столу в Одеському національному економічному університеті на тему «Проблеми формування доходної частини місцевих бюджетів в умовах фінансової децентралізації». Цей захід організовано ректором та викладацьким складом економічного університету. В роботі круглого столу також взяли участь представники Головного управління державної фіскальної служби України, директор Департаменту фінансів Одеської міської ради Бедрега С.М., представники Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області, а також професорський склад Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.

Головними питаннями обговорення визначено зміни бюджетного та податкового законодавства, які впливають на фінансово-правове забезпечення  і збалансованість державного та місцевого бюджетів України та напрямки зміцнення доходної бази місцевих бюджетів у сучасних умовах.

 

2)      Начальник відділу фінансів місцевих органів влади і управління Осокіна Є.С. взяла участь у засіданні регіонального штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО. Питання переселення громадян із зони бойових дій, знаходиться на постійному контролі в обласній державній адміністрації. Таким громадянам вчасно надається необхідна допомога.

 

3)      Начальник відділу персоналу організаційної роботи та загального діловодства Савченко Т.О. взяла участь у нараді управління кадрового забезпечення апарату обласної державної адміністрації щодо порядку, особливостей та правил заповнення декларацій про майно, доходи, витрати і забов’язання фінансового характеру за 2014 рік, організації проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань в 2015 році та перевірок працівників облдержадміністрації відповідно до Закону України «Про очищення влади».