24.06.2016

Заходи

                        23 червня  2016  року в  Одеській обласній державній адміністрації  відбулися наступні заходи, підготовлені  Департаментом  фінансів Одеської обласної державної адміністрації :

 

I.  Колегія Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації  під головуванням директора Департаменту фінансів  Зінченко М.А.  з керівниками  фінансових органів області, в якій взяли участь відповідальні особи, що контролюють фінанси в об’єднаних територіальних громадах,  начальник Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області  Слаута В.П. та  директор Офісу реформ з питань децентралізації в Одеській області  Молодожен  Ю.Б.

На колегії розглядались  питання:

 

  1. Хід проведення децентралізації в області та основні принципи самостійності громад при їх об’єднанні .

 

  1. Про підсумки   виконання  місцевих  бюджетів області  за 5  місяців 2016 року  та очікуване  виконання за 1 півріччя  2016 року.

 

  1. Обговорення проблемних  питань, які виникають під час впровадження нового закону «Про державну службу» . 

 

За підсумками колегії надано відповідні доручення.

 

       II.  Розширена нарада під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Бобровської С.А. з головами районних державних адміністрацій, керівниками фінансових органів області та районних  органів казначейства, керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації, відповідальними  особами , що контролюють фінанси в об’єднаних територіальних громадах,  в якій взяли участь начальник Головного управління Державної казначейської служби України в Одеській області  Слаута В.П. та Директор  ТОВ «ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ» Кушнір О.С.

 

              Під час наради з вирішення проблемних питань щодо використання природного газу бюджетними установами обговорювались наступні питання:

                                                          

           1. Особливості оплати споживання природного газу бюджетними установами в умовах чинного законодавства:

– заборгованість бюджетних організацій за опалювальний період 2015-2016 років;

– поточна заборгованість за 2016 рік;

– оплата бюджетними організаціями номінацій (замовлених лімітів) до початку місяця газоспоживання (Постанова КМУ від 23.04.2014 № 117);

– договір на розподілення природного газу: підписання додаткової угоди на умови оплати згідно Постанови КМУ від 23.04.2014 № 117;

– оплата за небаланс (споживання газу без постачальника або без підтверджуючих об’ємів газу (у квітні 2016 року)

 

         2. Проблеми та пропозиції щодо здійснення розрахунків за природний газ в умовах діючого бюджетного законодавства, у тому числі фінансова забезпеченість установ коштами на своєчасну оплату природного газу в результаті необхідності передплати.