27.05.2015

Засідання координаційної ради із забезпечення надходжень до бюджету.

26 травня поточного року Департаментом фінансів Одеської обласної державної адміністрації ініційовано та проведено засідання координаційної ради із забезпечення надходжень до бюджету.

На засіданні координаційної ради із забезпечення надходжень до бюджету були присутні представники міст та районів Одеської області, керівні працівники районних фінансових управлінь, районних управлінь економічного розвитку і торгівлі, територіальних органів Головного управління Державної фіскальної служби в Одеській області.

До порядку денного включено наступні питання:

1. Про стан виконання місцевих бюджетів Одеської області за 4 місяці 2015 року, у тому числі екологічного податку, податку на прибуток та місцевих податків і зборів.

Доповідала з цього питання заступник директора Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації – начальник управління доходів та економічного аналізу Грищенко О. Г.

2. Заходи щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів області екологічного податку.

З доповіддю виступив директор Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Ставнійчук О.П.

3. Про забезпечення надходжень податку на прибуток та місцевих податків і зборів.

Доповідала в.о. заступника начальника Головного управління ДФС в Одеській області Беспалько І. В.

З питань порядку денного щодо запровадження та надходження в бюджет податку на нерухоме майно, екологічного податку та акцизного податку з роздрібного продажу підакцизного товару заслухано представників Болградського, Савранського та Ширяївського районів Одеської області.

За результатами засідання координаційної ради із забезпечення надходжень до бюджету надано відповідні доручення, метою яких є: покращення надходжень у бюджет за вказаними напрямами; впорядкування рішень місцевих рад щодо запровадження податку на нерухоме майно.