19.05.2016

Засідання Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку

  17  травня 2016 року заступник  директора Департаменту фінансів Одеської обласної державної адміністрації Коровкін О.В.  брав  участь  у засіданні  Міжвідомчої комісії  з оцінки відповідності інвестиційних програм  і проектів  регіонального розвитку,  що можуть  реалізовуватись  за рахунок коштів  державного фонду регіонального розвитку у 2016 році, вимогам законодавства, яке відбулося  під головуванням Віце-прем’єр-міністра України — Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

         Під час третього у поточному році засідання Міжвідомчої комісії Віце-прем’єр-міністр Г.Зубко  наголосив: «Державний фонд регіонального розвитку створений для єдиної мети — щоб підтримати місцеві громади. А отже, кошти фонду мають спрямовуватись на розбудову саме місцевої інфраструктури, соціальних об’єктів у громадах,  реконструкцію та будівництво місцевих доріг тощо. Тому облдержадміністрації, розробляючи проекти для фінансування через  державний фонд регіонального розвитку , мають демонструвати державницький підхід і орієнтувати ці проекти виключно на інтереси місцевих громад».

          Від Одеської області подано перелік, який складається з 3-х об`єктів на загальну суму 134,1 млн.грн. ( поточний  та середній ремонт  автомобільної дороги загального користування державного значення М-15 Одеса-Рені на Бухарест). 

        Загалом Міжвідомча комісія вже схвалила понад 600 проектів і програм регіонального розвитку, які можуть фінансуватися за кошти ДФРР у 2016 році, від регіонів,  на загальні суму понад 2,4 млрд. грн.