05.11.2021

Збереження пам’яток культурної спадщини, соціально економічний розвиток та боротьба із COVID-19

В Одеській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської. Детально про перерозподіл доходів та видатків облбюджету доповіла присутнім директор Департаменту  фінансів ОДА Марина Зінченко.

 Зокрема, було вирішено затвердити  обсяг субвенції (60 млн грн) з державного бюджету місцевим бюджетам на проведення ремонтно-реставраційних робіт будівель-пам’яток національного значення:

30 млн грн – ремонтно-реставраційні роботи у будівлі — пам’ятці національного значення — “Нова біржа” Одеська обласна філармонія”;

15 млн грн – “Палац Потоцьких” (Одеський художній музей);

15 млн грн – “Палац Абази” (Одеський музей західного і східного мистецтва).

До того ж, проєктом розпорядження враховано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (57 млн грн). З цієї суми 10 млн грн підуть на капітальний ремонт КЗ “Одеська обласна школа вищої спортивної майстерності “Олімпієць”, що на проспекті Шевченко, 31-а.

Зауважимо, що згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 року, до обласного бюджету надходять кошти на закупівлю експрес-тестів для виявлення COVID-19 та наборів для ПЛР-тестування:

 9 млн 386 тисяч 500 грн будуть направлені на забезпечення усіх закладів охорони здоров’я, які проводять попередню діагностику гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Члени комісії одностайно підтримали проєкт розпорядження, підготовлений Департаментом фінансів ООДА.